Lucky

DSC_0120Lucky jest klaczą w średnim wieku. Sportowe ambicje jej poprzednich właścicieli zniszczyły jej nogi. W 2015 r. z powodu poważnych zwyrodnień walczyła o życie. Nikt już nie wierzył, że uda się jej pomóc. Jednak dr. Golonka nie poddawał się, postanowił walczyć o życie klaczy. Eksperymentalna terapia przyniosła rezultaty i Lucky zaczęła chodzić. Po kilku miesiącach intensywnego leczenia wróciła do ośrodka w Musułach. Zalecono jej rok rehabilitacji i ograniczenie ruchu. Kontrolne badania wskazują, że nogi klaczy są w coraz lepszym stanie. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli już we wrześniu 2016 r. dołączy do musulskiego stada seniorów.

Lucky jest koniem specjalnej troski. Częste badania i weterynaryjna dieta niosą za sobą ogromne koszty. Poszukujemy dla klaczy wirtualnych opiekunów, którzy będą wspierali jej utrzymanie.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Częściową wirtualną opiekunką Laki jest nasza nastoletnia wolontariuszka Ola (na zdj.). Wspiera Laki kwotą 200zł./msc. oraz Pani Magdalena F., która pomaga Lucky przekazując 40 pln.msc.

Dziękujemy za wsparcie

Laki

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji - 73 1140 2017 0000 4702 0490 3508
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »