Wersja

wer2

Wersja jest sędziwą klaczą. Mała, miła, spokojna i cierpliwa babcia trafiła do Fundacji Pegasus wiele lat temu. Emeryturę spędza w musulskim stadzie seniorów.

Nogi odmawiają jej posłuszeństwa i czasem brakuje sił, jednak troskliwa opieka i odpowiednie żywienie sprawiają, że jej stan jest stabilny, a klacz może cieszyć się życiem. Jest oczkiem w głowie wolontariuszy, nie można przejść obojętnie obok tak uroczego zwierzęcia.

Wersja jest wspierana przez wolontariuszy paszami, witaminami i indywidualnym sprzętem. Wspierają również jej leczenie. Co najważniejsze poświęcają Wersji bardzo dużo czasu. Czyszczą, całują, zabierają na spacery. Jednak brakuje wirtualnego opiekuna, który pomoże zabezpieczyć jej emeryturę. Ze względu na wsparcie przez wolontariat, brakuje 300 zł./msc. aby pokryć koszty utrzymania „babci”.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Pomóż Wersji
Jeśli chcesz wspierać Wersję stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami: adopcja@pegasus.org.pl
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »