fbpx

Adopcje wirtualne dla firm

To nie KONIEc.

Dajmy koniom lepszą przyszłość. 

Podopieczni Schroniska Pegasus to głównie konie, ale mamy tu również psy, kozy, owce, lamę i osiołka. Przebywają u nas zwierzęta uratowane podczas interwencji, wykupione na targach czy skupach koni rzeźnych. Część koni po wyleczeniu i niezbędnej rekonwalescencji wraca do pełni sił i może trafić do nowych opiekunów. Staramy się dla nich o domy, w których będą miały zapewnione godne życie i szacunek do końca swoich dni.

W Schronisku Pegasus przebywają jednak głównie zwierzęta, które ze względu na stan fizyczny i psychiczny do końca swoich dni pozostaną pod naszą opieką. Mocno schorowane, starsze, lękliwe i niepełnosprawne. Wszystkie tragicznie doświadczone przez los. 

Obecnie pod skrzydłami Pegasusa przebywa prawie setka takich zwierząt. Utrzymanie dużego stada jest niezwykle pracochłonne i kosztowne, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Adoptuj wirtualnie

Jak to działa?

  1. Wypełnij zgłoszenie i umów się z nami na krótką rozmowę. W trakcie rozmowy opowiemy więcej o naszej działalności i wybierzemy podopiecznego dla Ciebie.
  2. Jeżeli adoptujesz w imieniu firmy, opowiemy również o naszej ofercie adopcji dla firm.
  3. Umówimy się na podpisanie umowy, w której Ty zobowiązujesz się na stałe wsparcie Schroniska Pegasus kwotą 1000 pln miesięcznie, a my do regularnego informowanie Ciebie o sytuacji w schronisku i wysyłania aktualnych zdjęć adoptowanego konia.
Formularz zgłoszenia chęci wirtualnej adopcji

Languages »