Agora

DSC_0562 (1200x800)W oczach Agory można zobaczyć odbicie jej duszy, całą historię życia. Trafiła pod opiekę Pegasusa ze skupu koni w Krakowie, gdzie pojawiliśmy się, by uratować Harendę, jednak nie mogliśmy zostawić niedowidzącej Agory i jej przyjaciółki Irchy.
Okazało się, że obie klacze kiedyś miały prawdziwy, kochający dom. Niestety opiekunowie zginęli w wypadku, a ich córka sprzedała końskich przyjaciół rodziców prosto w ręce handlarza koni rzeźnych.
Ocalona od śmierci Agora zamieszkała w ośrodku Pegasusa w Musułach. Jest zwierzęciem specjalnej troski, dziś już zupełnie nie widzi. Dzięki Tatuażowi, który jest jej przewodnikiem, doskonale sobie radzi. Jest ciekawska, uwielbia czyszczenie i mimo niepełnosprawności chodzi za opiekunami po pastwisku „jak piesek”. Żeby jej nie spłoszyć trzeba być ostrożnym – nie wykonywać szybkich ruchów, mówić do niej spokojnym tonem i powoli się zaprzyjaźniać. Jest niezwykle delikatną i uroczą klaczą, oczkiem w głowie wolontariuszy.

Poszukujemy osób kochających konie, które będą wspierały utrzymanie Agory i zostaną jej wirtualnymi opiekunami!

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=2257]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »