Dancing Queen

dancing - KopiaDancing Queen została przekazana Pegasusa przez osobę, która odkupiła ją od poprzedniego właściciela i tym samym uratowała jej życie. Klacz została oddana rolnikowi w ramach rozliczeń z bankrutującą stajnią. Ze względu na brak opieki uległa wypadkowi w wyniku którego nie mogła chodzić. Była chuda, obolała i bardzo słaba. Z trudem wsiadła do przyczepki, którą pojechała do nowego domu. Trafiła do nas w sierpniu 2006 roku. Dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób Dancing otrzymała szansę na nowe, lepsze życie.
Dziś mieszka na mazurach. Jej najlepszą przyjaciółką jest klacz Oca. Całe dnie spędza na zielonych pastwiskach, lubi kontakt z ludźmi, czyszczenie a, nade wszystko, ceni sobie marchewkę.

Ze względu na wiek i uraz nóg Dancing nie znalazła domu stałego. Pozostanie pod opieką fundacji do końca swoich dni. Aby zabezpieczyć jej los potrzebujemy opiekunów wirtualnych.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »