Danvil

DSC_0943

Demi mieszkał niegdyś w pięknej stajni. Był głaskany i uwielbiany, karmiony najlepszymi paszami. Jego nastoletnia właścicielka miała sportowe ambicje, więc musiał ciężko pracować. Niestety, jak to w młodym wieku bywa, plany dynamicznie się zmieniają. Demi był jej przyjacielem tylko na jeden, miniony już sezon.

Pozostawiono go w pensjonacie w rozliczeniu za dług. Właściciele stajni mają konie z dużo lepszym pochodzeniem, bardziej doświadczone pod siodłem, pokorniejsze. Młodziutki arabek był im więc zupełnie zbędny. Nie poświęcili czasu na szukanie dla niego odpowiedzialnego opiekuna. Wybrali najszybszą i najprostszą dla siebie drogę – sprzedali go handlarzowi. Dzięki wsparciu darczyńców udało się uratować jego życie.

Demi opuścił jatkę handlarza i zamieszkał w ośrodku Pegasusa. Jest wspaniałym, spokojnym i bardzo dobrze ułożonym koniem. Delikatny, wrażliwy, uroczy. Dogaduje się bez najmniejszych problemów ze wszystkimi końmi. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, mogą go szczotkować nawet małe dzieci.

Puszkujemy wirtualnych opiekunów dla arabka, miesięczny koszt utrzymania konia wynosi 550 zł./msc.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=2881]

 

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »