Demon

DSC_0308

Możesz być pewien, że w Wietrzychówku jako jeden z pierwszych koni przywita Cię właśnie Demon. Rozpoznasz go po zapadniętym grzbiecie. Został odkupiony z jednej z Warszawskich stajni. Gdy nie mógł już na siebie zarabiać przeznaczono go do sprzedaży. Ponieważ był nadmiernie eksploatowany i ma pozrywane przyczepy mięśni grzbietowych, stanowił wartość tylko dla handlarza koni rzeźnych. Na szczęście zdążyliśmy z pomocą dla kasztanka.

Demon ma bardzo dobry charakter, jest towarzyski i kontaktowy. Łagodny w stosunku do innych koni, przemiły wobec ludzi, zrównoważony i radosny. Zawsze czeka na gości, szczególnie tych z marchewką! Jest już wiekowym dżentelmenem, ma ponad 20 lat. Jego najlepszym przyjacielem jest siwek Jensen.

Ze względu na wiek i uraz kręgosłupa Demon nie znalazł domu stałego. Poszukujemy wirtualnych opiekunów, którzy zapewnią mu spokojną emeryturę.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=2436]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »