Fortuna

IMG_0377Fortuna to 20 letnia, łagodna i spokojna klacz. Mimo trudnej przeszłości (historia poniżej) jest bardzo przyjaznym koniem, nawet małe dzieci mogą wtulać się w jej grzywę. Mieszka w ośrodku Pegasusa, jest jedną z silniejszych klaczy w stadzie emerytów. Nie zawiązała wyjątkowej przyjaźni z żadnym koniem, jednak lubi brykać z rudzielcami.

Ponieważ sędziwych koni, jak drzew, nie wolno przesadzać pozostanie w Musułach już do końca swoich dni. Szukamy wirtualnych opiekunów, którzy zapewnią jest bezpieczną i pewną emeryturę.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Historia Fortuny:

Fortuna znalazła się w Pegasusie w wyniku interwencji w Wildze. Była najbardziej zaniedbana ze wszystkich odebranych koni. Okazało się, że jest w zaawansowanej ciąży. Miała na ciele liczne skaleczenia od wystających drutów i rozwalających się boksów. Była tak zagłodzona, że rzucała się na każde pożywienie. 

Cały okres ciąży Fortuny spędzał nam sen z oczu. Nie wiedzieliśmy czy po tym co przeszła źrebak urodzi się zdrowy. Ale nasze obawy były niepotrzebne. Fortuna wydała na świat pięknego, silnego ogierka.

[WRGF id=2286]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »