Hebel

IMG_0234Hebel niegdyś służył w policji. Kiedy okazało się, że choruje na RAO został przeznaczony na sprzedaż. Nie miał już wartości użytkowej- był jednostce zbędny. Nikt nie chciał kupić chorego konia, więc czekała go droga do rzeźni.
W ostatniej chwili udało się ocalić życie Hebla, szansę zapewniła mu jego ówczesna opiekunka. Nie mogła pozwolić by po latach ciężkiej służby skończył na targu rzeźnym. Pegasus obiecał zapewnić mu spokojne życie, galopuje więc po musulskich pastwiskach już od kilku lat. Zdobył wielu przyjaciół, w tym swych najwierniejszych towarzyszy- konika polskiego Hultaja.
Hebel jest spokojnym i miłym koniem. Wieloletnia praca w policji wyrobiła w nim szczególną manierę – grupę powyżej 3 osób uważa za demonstracją, którą musi rozpędzić. Jest koniem specjalnej troski w związku z chorobą płuc.

Leczenie zwierzęcia z RAO jest kosztowne dlatego bardzo potrzebuje wirtualnej adopcji.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Hebel jest objęty częściową wirtualną adopcją. Pani Liliana K. wspiera go kwotą 50 zł/msc, Paweł L. 10 zł/msc oraz Iwona W. 10 zł/msc. DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy za pomoc

[WRGF id=2413]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »