Heidi

DSC_0215

Heidi jest bardzo skrzywdzonym przez ludzi zwierzęciem.  Nie znamy dokładnie jej przeszłości, jednak zachowanie klaczy wskazuje na znęcanie się nad nią. Heidi nie lubi kontaktu z człowiekiem, unika go za wszelką cenę. Próbuje odstraszyć ludzi. Boi się zamkniętej przestrzeni, jeśli towarzyszy jej człowiek i każdego szybkiego ruchu. Podejrzewamy, że jako źrebię była bita.

Przez swój trudny charakter, co chwilę zmieniała właściciela. W końcu trafiła na osobę, która postanowiła zrozumieć klacz. Przez 10 lat zapewniała jej godziwe warunki, opiekę, pracowała nad jej charakterem i zapoznała z Sylwią Rychter, księgową Pegasusa. Trudny charakter Heidi spowodował, że podjęto decyzję o przekazaniu jej Pegasusa.

Dziś Hedi żyje w dużym musulkim stadzie, bardzo przyjaźni się z odważnym Kamertonem. Jest szczęśliwym koniem: dostała wolność i spokój.

Heidi ze względu na problemy psychiczne nie może trafić do adopcji realnej. Poszukujemy opiekunów wirtualnych, którzy zapewnią jej spokojna i bezpieczną emeryturę.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=2242]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »