Lucky

DSC_0120Lucky jest klaczą w średnim wieku. Sportowe ambicje jej poprzednich właścicieli zniszczyły jej nogi. W 2015 r. z powodu poważnych zwyrodnień walczyła o życie. Nikt już nie wierzył, że uda się jej pomóc. Jednak dr. Golonka nie poddawał się, postanowił walczyć o życie klaczy. Eksperymentalna terapia przyniosła rezultaty i Lucky zaczęła chodzić. Po kilku miesiącach intensywnego leczenia wróciła do ośrodka w Musułach. Zalecono jej rok rehabilitacji i ograniczenie ruchu. Kontrolne badania wskazują, że nogi klaczy są w coraz lepszym stanie. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli już we wrześniu 2016 r. dołączy do musulskiego stada seniorów.

Lucky jest koniem specjalnej troski. Częste badania i weterynaryjna dieta niosą za sobą ogromne koszty. Poszukujemy dla klaczy wirtualnych opiekunów, którzy będą wspierali jej utrzymanie.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Dziękujemy za wsparcie

[WRGF id=2256]

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »