Mara

Mara trafiła do nas w kwietniu 2019 roku. To starsza klacz, którą, po latach pracy pod siodłem, właścicielka postanowiła wysłać na „zasłużoną” emeryturę – prosto do rzeźni…
Na szczęście, srokatka spotkała na swojej drodze wrażliwych ludzi, dzięki którym trafiła do Musuł. Ta niezwykle ciekawska, mądra i wiecznie głodna klacz skradła serca ❤️ pracowników, wolontariuszy i gości. Może skradnie również Twoje?

Mara, razem z Mamą i Druidem, należy do grupy „szwędaczy”, spacerujących (prawie) swobodnie po terenie azylu. Obiektem jej miłości są wiaderka pełne pysznych trawokulek, a ulubionym zajęciem sprawdzanie, czy przypadkiem nie są już gotowe.

Mara poszukuje wirtualnego opiekuna*, który zapewni jej dostatek trawokulek (ze względu na brak zębów, Mara jest na diecie papkowej) i wspomoże jej utrzymanie – werkowanie, szczepienia, odrobaczanie, przeglądy wet.

Poszukujemy opiekunów wirtualnych, którzy zapewnią jej spokojną i bezpieczną emeryturę.

* Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia! Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=4692]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »