Sandał

sandał

Sandał miał prawie dobry dom i swoich własnych ludzi. Niestety, zaczął mieć problemy z chodzeniem i kopytami. Właściciele początkowo walczyli o jego zdrowie, trafił nawet do kliniki zajmującej się schorzeniami kopyt i leczeniem holistycznym. Niestety, po powrocie do domu nie zawsze przestrzegano zaleceń, a ze względu na ograniczone środki finansowe problematyczne było dalsze leczenie i wizyty kowala. Kondycja konia się pogarszała. Sandał schudł, przestał chodzić, nie chciał jeść. A kopyta rosły.

W ostatniej chwili trafił pod skrzydła Fundacji Pegasus. Był w tragicznym stanie. Intensywna opieka weterynaryjna przywróciła mu siły do walki o życie. Długie miesiące leczenia sprawiły, że Sandał dziś funkcjonuje niemalże normalnie. Co prawda wymaga specjalnej diety i często poleguje odpoczywając, ale ma swoje końskie stado, całymi dniami skubie siano i jest szczęśliwym zwierzęciem. Mamy nadzieję, że częste wizyty kowala, dieta i troskliwa opieka pozwolą mu być z nami jeszcze długie lata.

Sandał mieszka w ośrodku Fundacji Pegasus w Musułach. Konik ma wyjątkowe szczęście bo posiada prawdziwego przyjaciela – Małgosię, która razem z rodzicami adoptowała go wirtualnie. Małgosia przemierza do Sandała 600km! Ich spotkania są pełne ciepłych uczuć i miłości. Sandał dostaje smakołyki, szczotkowanie i odpłaca się buziakami!

Sandał przebywa w ośrodku w Musułach. Potrzebuje wirtualnego opiekuna, który zapewni maluchowi bezpieczny byt.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

[WRGF id=2473]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »