Siwa

siwaaaSiwka jest uroczym, delikatnym, uwielbiającym ludzi koniem. Trafiła do Pegasusa w październiku 2011 roku. Była źrebna. W kwietniu 2012 roku przywitaliśmy na świecie jej córeczkę, Sasankę. Mała znalazła szczęśliwy dom, ale Siwa zostanie w schronisku do końca swoich dni. Klacz wymaga szczególnej troski. Wieloletnie zaniedbania u poprzednich właścicieli doprowadziły do ochwatu i przykurczy ścięgien. Odpowiednie rozczyszczanie kopyt, dieta, swobodny ruch na pastwiskach pomogły postawić siwkę „na nogi”.
Nigdy nie odzyska pełnej sprawności, jednak możemy jej zapewnić szczęśliwe życie, towarzystwo końskich przyjaciół, zieloną trawę, pełen żłób i MIZIAŃSKO (drapanie, czyszczenie, całowanie etc. ♥)
Dobrymi chęciami nie zapłacimy za jedzenie i leki dla Siwki. Dlatego szukamy wirtualnego opiekuna, który pomoże zapewnić jej godziwą emeryturę.

***Nie musisz pokrywać całej kwoty, jaka jest potrzebna na miesięczne utrzymanie konia. Stała, niewielka wpłata miesięczna przekazywana na wybranego podopiecznego, będzie dla nas ogromnym wsparciem.

Jeśli chcesz wspierać wybranego konia stałą, comiesięczną wpłatą skontaktuj się z nami:

Dane:*
E-mail:*
Telefon:
-
Temat:*
Treść wiadomości:

* pola wymagane

Jeszcze nikt nie zakochał się w Siwej i nie wspiera jej utrzymania.

[WRGF id=2429]
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Możesz również wpłacić dowolną kwotę bezpośrednio na konto - 09 1140 2004 0000 3502 7983 1182
PLN
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »