fbpx

Helaszka

Pod koniec lata 2018 Hela pojechała do nadmorskiego domu. Poznała swoją nową opiekunkę dzięki znajomości z osteopatką, Kasią Łukaszewicz. Okazała się koniem dokładnie takim jaką ją widzieliśmy, pewnym siebie, silnym i bardzo mądrym. Wspaniałym.
________________
Helaszka, to prawdziwa kara piękność. Kilka lat temu została odebrana właścicielowi podczas interwencji. W Pegasusie wróciła do pełni zdrowia, jej sytuacja prawna jest już stabilna. Rozpoczynamy poszukiwania wspaniałego domu stałego dla ślicznotki.
Hela ma swoje zdanie na każdy temat ale na mądre sugestie chętnie przystaje. W doświadczonych rękach, ta klacz będzie prawdziwym skarbem. Bez problemu dogaduje się ze wszystkim końmi, nie jednemu wałachowi złamała już serce. Jest koniem dla osoby lubiącej pracę z ziemi, zdecydowanej, łagodnej, ze sporym doświadczeniem. Dobrze reaguje na metody naturalne, obecnie chodzi bez wędzidła (bosal). Jeśli będzie miała wybierać się ze swoim człowiekiem na wycieczki z siodłem to metody naturalne są jedynymi, które można stosować we współpracy z Helaszką. Wtedy nie ponosi, nie bryka, jazda sprawia jej przyjemność. To koń, który potrzebuje czasu by w pełni zaufać opiekunowi. Gdy uda się zdobyć jej sympatię, Hela za swoim człowiekiem pójdzie nawet na koniec świata.
  • *Od nowego domu oczekujemy: miłości, czystego i przestronnego „pokoju”, zielonej trawy do podjadania, przestrzeni do zabawy i końskich towarzyszy.
  • *Adoptującym może być tylko osoba pełnoletnia.
  • *Adoptujący musi być w stanie sam utrzymać adoptowane zwierzę.
  • *Hela jest zajeżdżona metodami naturalnymi, chodzi jedynie bez wędzidła (ma bardzo wrażliwy pysk)

Adoptuj Helaszkę (klik)

Categories :

Translate »