fbpx

30.09.2019

Podziękowania

W imieniu zarządu, pracowników i wolontariuszy Fundacji Pegasus, z całego serca dziękujemy rodzinie Państwa Staraków za organizację zbiórki, w czasie której przyjaciele i znajomi rodziny udzielili naszym podopiecznym wsparcia finansowego. Bardzo doceniamy ten gest serca, upamiętniający Piotra Woźniaka Staraka, który zawsze pamiętał o potrzebujących.

Uzyskaną kwotę przeznaczyliśmy na długotrwałe i skomplikowane leczenie 3-letniego konia Kliczko. Ten młody sportowy ogier doznał rozległych obrażeń w trakcie transportu z Niemiec do Polski. Cudem udało nam się go uratować przed rzeźnią i umieścić w specjalistycznej klinice. Przeszedł już jedną operację, teraz czeka go długotrwałe leczenie, zarówno ciężkich urazów fizycznych, jak i psychicznych.


Zebrane z inicjatywy Państwa Staraków środki, pozwolą nam pokryć ponad jedną trzecią kosztów leczenia Kliczko. Znaczną część potrzebnej kwoty otrzymaliśmy też od prywatnych darczyńców podczas zbiórki na Pomagam.pl. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane serce.


Oto historia i zdjęcia Kliczko: 
https://pomagam.pl/skatowanykliczko

 

++++++++++++++++++++

27.08.2019

Kondolencje

Zarząd, pracownicy i wolontariusze Fundacji Pegasus, pragną przekazać swoje najszczersze kondolencje dla rodziny Państwa Staraków, wielkich przyjaciół zwierząt.

Jesteśmy im również niezmiernie wdzięczni za to, że w tak trudnym dla nich momencie, postanowili wesprzeć naszych podopiecznych.

Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie od lat aktywnie wspierali konie będące pod opieką fundacji. Pomogli nam między innymi podczas bardzo trudnej interwencji w Radzyminie, w wyniku której pod naszą opiekę trafiło łącznie ponad 30 koni, nad którymi znęcał się ich właściciel. Od lat aktywnie angażowali się na rzecz ochrony praw zwierząt i brali udział w wielu inicjatywach z tym związanych, za co z całego serca im dziękujemy.

Wierzymy, że dobro pozostaje w świecie na zawsze.

Categories :

Languages »