fbpx

Młodzież z Ogniska

DSC_0133

Tydzień temu w Musułach gościliśmy wspaniałych wolontariuszy. Młodzież z Ogniska Gocław spędziła z pegasowymi rumakami cały dzień. Cudowni, młodzi, uśmiechnięci i pełni energii.

Ogromną przyjemnością było przyjęcie Was w naszych skromnych progach! Dziękujemy za przemiły dzień i czekamy na rewizytę!
Więcej informacji (klik)

Ad1.
“Budowanie w młodych ludziach ducha pomocy innym jest szansą na przyszłość!”
Fundacja Pegasus, oprócz bezpośredniego ratowania życia zwierząt, prowadzi edukację społeczną. Poprzez nasze działania uświadamiamy znaczenie wzajemnych relacji między ludźmi, zwierzętami i środowiskiem. Organizujemy wolontariat dziecięcy i młodzieżowy, lekcje dla szkół i stowarzyszeń. Szczególny nacisk kładziemy za zajęcia z dziećmi z rodzin defaworyzowanych. W ramach cyklicznych spotkań nasze ośrodki odwiedza młodzież z domów dziecka, świetlic i ośrodków wychowawczych.

Jeśli chciałbyś z grupą dzieci/młodzieży poznać podopiecznych Fundacji Pegasus, dowiedzieć się więcej o wolontariacie na rzecz zwierząt i ludzi, czy po prostu spędzić miły dzień w wiejskiej, sielskie atmosferze – skontaktuj się z nami!
adopcja@pegasus.org.pl
Kontakt dla wolontariuszy, Renata Madej, tel.:600 966 180

Translate »