fbpx

Schronisko Pegasus

Protest do GIW

Cała prawda o kundelkach przekraczających granicę

Ukraina/ Polska.

Mówimy stop dyskryminacji dla wielorasowych psów zwanych potocznie Kundelkami.

GIW wydał tymczasową dyrektywę o możliwości przewożenia max. 5 zwierząt domowych na teren Polski przez jedną osobę, która ma do nich prawo własności. Prawo własności, czyli WSZYSTKIE wymagane dokumenty! W czasie wojny są one nie do zdobycia!

Jeżeli zwierzę nie jest Twoje- nie możesz go uratować. Więc wszystkie porzucone zwierzęta są skazane na śmierć! Wszystkie psy w schroniskach mają tam umrzeć! Nie Masz Paszportu Zwierzęcia- NIE MASZ PRAWA GO URATOWAĆ!

W tej sytuacji ani Schroniska ani NGO nie mogą uratować swoich zwierząt!

Zbieramy podpisy pod petycją:

Każde zwierzę w każdej ilości na jednego opiekuna może przekroczyć granicę! Najpierw ratujemy- potem uzupełniamy dokumenty!

Te zwierzęta tam zginą!

Ludzie z całego świata narażają swoje życie żeby ratować bezbronne psy, koty i inne zwierzęta domowe. Stoją po kilkanaście godzin na granicy i są zawracani ze zwierzętami- mogą je porzucić!

Musimy się spieszyć- zwierzęta są zostawiane!

DZIĘKUJEMY! TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!

Petycja zbierana jest przez Fundację Instytut Empatii. Szanujemy twoją prywatność i zapewniamy, że podane informacje będą używane wyłącznie do celów związanych z petycją. Wszystkie informacje na temat przetwarzania twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. Podpisując petycję zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych związanych z celem petycji oraz potwierdzasz, że masz ukończony 16 rok życia.

Link do polityki prywatności:

https://pegasus.org.pl/polityka-prywatnosci/

Cały czas zbieramy środki na utrzymanie ludzi i zwierząt i tymczasowych centrum pomocy.

Możesz wesprzeć nasze działania!

Languages »