Jak będzie wyglądało jutro

Opublikowano: aktualności
Tags:
Bez stałych wpłat na utrzymanie schroniska zwierzęta nie przetrwają.
Pandemia ich nie oszczędziła, wpłaty w porównaniu do lat poprzednich są mniejsze o co najmniej 30%, a koszty wyższe o najmniej 20%. Każda złotówka ma znaczenie i trafia bezpośrednio do podopiecznych schroniska!
Prosimy, zapewnijmy setce istot bezpieczeństwo.  Na koncie brakuje środków na przetrwanie już pierwszych tygodni listopada. Dziś, w kryzysie covid-19, każdy obawia się o swoją rodzinę. Bezdomnych, bezbronnych zwierząt jedynymi bliskimi jesteśmy MY – ludzie szanujący zwierzęta.
Dlatego tylko MY możemy je ocalić. Prosimy, dołącz się!
www.ratujemyzwierzaki.pl/pegasus

Sytuacja przy drugiej fali COVID-19 jest bardzo poważna. Dostawy i wizyty weterynaryjne są utrudnione. Nadchodząca zima gigantycznie podnosi wydatki, zwierzaki jedzą już tylko w pełni płatną paszę i chorują. Koszty bezpieczeństwa bezbronnych istot stale rosną a duża część darczyńców nie ma już możliwości wspierać zwierząt.. Na domiar złego, prośby o wsparcie kolejnych zwierząt napływają nieustannie. Zwierzaki tracą opiekunów, którzy trafiają do szpitali lub bankrutują a gminy nie zajmują się wsparciem zwierząt gospodarskich. Nie brakuje także interwencji związanych ze znęcaniem się nad zwierzętami, czas pandemii wzmaga w ludziach agresję i obojętność.

Jak będzie wyglądało jutro setki zwierząt Pegasusa? Czy azyl dalej będzie działał, jak od prawie 20 lat?
Musimy zebrać pieniądze i dary rzeczowe, od tego zależy bezpieczeństwo i życie końskich i psich istnień.

Błagamy o pomoc! www.pegasus.org.pl/wesprzyj lub www.ratujemyzwierzaki.pl/pegasus

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »