Leszek Stanek

Spec. ds. projektów medialnych

Leszek związany jest z Fundacją Pegasus od 2003 roku. Zawodowo wokalista, aktor, choreograf i osobowość telewizyjna. Prywatnie człowiek z ogromnym sercem, inicjatywą, kochający ludzi i zwierzęta. Aktywista – idealista. „Tata” adoptowanego psiaka Vaderka i źrebaka Hasza.

Do ekipy Pegasusa pasuje idealnie! Już pierwsza wizyta wystarczyła by wiedzieć, że zostanie z naszym stadem na lata. Nie bał się żadnej pracy, pomagał we wszystkim. Chłonął wiedzę, emocje, interesował go każdy koń, każdy człowiek, miał milion pomysłów na minutę. Jego energia daje kopa do działania, rozświetla dzień, a konie śledzą każdy jego ruch oczekując cmokasa, marchewki i harców. One najlepiej odczytują ludzkie serca, a Leszka uwielbiają.

Wolontariat w ośrodku to piękne chwile, ale Leszek szybko zaczął chcieć więcej. Co jeszcze można zrobić dla fundacji, dla zwierząt i dzieciaków? Zaczął działać na różnych polach by wesprzeć Pegasusa. Wymyśla, realizuje i koordynuje medialne projekty fundacji. Dzięki kreatywności jest naszym wizjonerem i strategiem, który pracuje nad długofalowymi, wyjątkowymi projektami (o niektórych na razie sza!). Swoją wyjątkową osobowością ściągnął do fundacji licznych wolontariuszy, darczyńców i wirtualnych opiekunów zarażając ich pasją pomocy, entuzjazmem i miłością do stworzeń wszelakich. 

 

 

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »