Magdalena Antczak – Sz.

Doświadczony wolontariusz

unnamed

Magda pojawia się w Pegasusie zupełnie przypadkowo, postanowiła z okazji swoich urodzin poprosić gości o prezenty nie dla siebie lecz dla koni. W fundacji poznała klacz Wersję, a chwilę później Biszkopta (Smutasa). Miłość proszę Państwa, miłość – nie mogła już sobie wyobrazić życia bez tych koni.

Zaczęła przyjeżdżać do stajni co najmniej raz w tygodniu. Z czasem poszerzała swoją wiedzę o koniach, korzystając z rad opiekunów zwierząt – Jacka i Rafała. Magda w fundacji przede wszystkim opiekuje się Wersją – wspomagając jej leczenie, suplementację i rehabilitację. Swój czas poświęca również Biszkoptowi. Poza tym realizuje się w dokarmianiu zwierząt, przywiezione przeze nią marchewki i jabłka idą w tony, pomogły futrzakom przetrwać zimę.

Konie urzekły ją swoim pięknem zewnętrznym i wewnętrznym, wrażliwością, niezależnością, przede wszystkim zaś magnetycznymi oczami, które tak wiele potrafią wyrazić bez słowa. Największą frajdę sprawia jej pomaganie zwierzakom, satysfakcja z wspierania Wersji i Biszkopta jest dla niej bezcenna.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options
Translate »