fbpx

Szyszka

DSC_0309Po zamieszczeniu ogłoszeń adopcyjnych ruda wiewióra w ekspresowym tempie znalazła dom! Z musulskiej stajni wyruszyła z opiekunami na warszawski Ursynów. Powodzenia malutka!

ps. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Szyszce odnaleźć szczęście

Historia:

Wiek: 4-5 lat
Płeć: suczka wysterylizowana
Wielkość: 6-7kg
Zasięg adopcji: możliwość transportu na terenie całej Polski

Lasy pełne są szyszek. Czy jedna więcej, lub mniej, robi różnicę? Ogromną.
Przed zeszłorocznymi wakacjami “ktoś” zostawił małą Szyszkę w lesie razem ze świeżo narodzonymi szczeniaczkami. Mama i maluchy zostały znalezione przez naszą wolontariuszkę i umieszczone w hotelu dla zwierząt. Dzieciaki szybko znalazły domy, Szyszka do dziś czeka na swojego człowieka. Aktualnie mieszka w musulskim ośrodku Pegasusa (30 km. od Warszawy)

Drugiego tak pozytywnego psiaka ze świecą szukać. Mimo swoich przeżyć mała nie straciła zaufania do ludzi. Ba! Kontakt z człowiekiem jest dla niej ogromnie ważny i sam w sobie stanowi nagrodę. Malutka jest kompletnie bezproblemowa. Jest arcyłagodna, pilnuje się człowieka, uwielbia pieszczoty. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne bez mrugnięcia okiem, a i weterynarz jej nie straszny.
Mimo terierowatego wyglądu daleko jej do tego typu psów. Nie jest nad aktywna, choć zabawę bardzo lubi. Dogaduje się z każdym zwierzęciem i bardzo lubi dzieci. Nie straszne jej będzie mieszkanie z wielkim psiskiem, cwanym kotem czy malutkim chomikiem. Dom bez zwierząt też będzie odpowiedni. Mieszkanie w bloku, domek w mieście lub sielski nastrój wsi? Szyszka odnajdzie się wszędzie, dla niej liczy się tylko miłość człowieka.
Mała jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Z niecierpliwością czeka na swój nowy, mądry dom, gdzie przez wiele lat będzie wnosić ogrom szczęścia i miłości.

Categories :

Translate »