fbpx

Kalendarz 2019

 

Uwaga, uwaga!

Ósmy charytatywny kalendarz Karola na rzecz koni Fundacji Pegasus zaraz będzie dostępny! Można już go rezerwować, wpłacając fundusze i przesyłając maila, zgodnie z informacjami poniżej.

Karol The Rabbit to pluszowy królik, znaleziony na Teneryfie w grudniu 2009 roku. Od tego czasu zwiedził ponad 27 krajów na całym świecie. W 2018 roku podróżował po Ameryce Południowej i to właśnie z tych wojaży przywiózł zdjęcia do kalendarza na 2019 rok.

Od 2012 roku Karol The Rabbit pomaga potrzebującym zwierzętom wydając charytatywne kalendarze ze zdjęciami ze swoich podróży, a w tym roku wyciąga pluszową łapkę ku wrażliwym i pięknym rumakom! Specjalnie dla małych fanów królika, oprócz zdjęć w kalendarzu znajdują się zadania rysunkowe, angażujące dzieci w życie Karola i rozwijające ich wyobraźnię.
Kalendarze drukowane są w limitowanej ilości (50 sztuk dużych i 50 sztuk biurkowych), dlatego kto pierwszy ten lepszy 

KOŃSKA EKSTRAKLASA
Wszystkie pieniądze zebrane przez niniejszy kalendarz wesprą Końską Ekstraklasę, czyli 4 konie wyjątkowej troski i niezaprzeczalnego uroku. Końska Ekstraklasa to kochająca leśne spacery 36-letnia klacz Mama, 32-letnia empatyczna Wersja, niewidoma Ida oraz pełen radości Odys z niepełnosprawną tylną nogą. W tym roku środki z kalendarza przeznaczymy na sprzęt do fizjoterapii dla koni wymagających specjalnej opieki.

Końska Ekstraklasa, oraz ponad 70 innych koni, 2 psy i kot, znajduje się pod opieką Fundacji Pegasus w jej dwóch ośrodkach. Fundacja Pegasus pod ponad 16 lat ratuje konie przed cierpieniem, zaniedbaniem i śmiercią.

JAK TO DZIAŁA:
Kalendarze są podziękowaniem za wsparcie Końskiej Ekstraklasy. Warunkiem ich otrzymania jest przelew na konto Fundacji Pegaus w wysokości minimum 50 złotych (kalendarz ścienny), 35 zł (biurkowy) – bez ceny maksymalnej:-), z dopiskiem Kalendarz Karola oraz poinformowanie Karola o tym fakcie.

JAK TO ZROBIĆ:
1) Przelewacie pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji Pegasus z dopiskiem KALENDARZ KAROLA.
2) Przesyłacie mailem potwierdzenie przelewu do Karola: karoltherabbit@gmail.com wraz z informacją, który kalendarz/kalendarze chcecie i z adresem, pod który należy go przesłać. Kalendarze będą przesłane przesyłką poleconą, jak tylko przyjadą z drukarni, o czym każdego postaram się powiadomić. Ważne: nie płacicie nic za przesyłkę:-)

DANE DO PRZELEWU:
Fundacja Pegasus
73 1140 2017 0000 4702 0490 3508
ul. Rosoła 36 lok.2
02-796 Warszawa

Zapraszam!

Karol The Rabbit

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/254206415217765/

Categories :

Languages »