fbpx

Niezwykły podarunek

a8fe4bacd9b4342bd7d2d5c1a328

Serdecznie dziękujemy wirtualnym opiekunom Frytki za przekazanie do ośrodka w Musułach 40 worków paszy dla koni!

Dzięki Państwa wsparciu emeryci i konie specjalnej troski mają zapewnione pełne żłoby przez co najmniej kilka tygodni. To ogromne wsparcie dla podopiecznych Fundacji Pegasus, obecnie pod opieką organizacji jest prawie setka zwierząt.

Przemoc, znęcanie się lub zaniedbania pozostawiły u większości naszych podopiecznych trwały ślad. Starsze, wyniszczone i schorowane wymagają szczególnej troski. W tej chwili mamy pod opieką kilka koni, które ze względu na problemy z zębami i trawieniem nie mogą jeść siana. Musimy podawać im dużo droższą paszę czyli trawokulki. Miesięcznie potrzebujemy aż 30worków tej drogiej, lecz niezbędnej mieszanki. Seniorzy, konie schorowane oprócz tradycyjnego siana i owsa jedzą musli i witaminy. Dzięki temu w naszych stajniach można spotkać 30 letnich emerytów w dobrej kondycji

Staramy się zapewnić zwierzętom wszystko co najlepsze, jednak bez pomocy osób kochających konie nie jest to możliwe. Dlatego tak kluczowe dla ratowania zwierząt jest wsparcie darczyńców i wolontariuszy. Dziękujemy za pomoc, jesteście niezwykli!

Categories :

Languages »