fbpx

Ostatnie sztuki charytatywnego kalendarza

c465d46323917d1727ae33635adcLAST SALES! PRZECENA! OSTATNIE SZTUKI!

Kochani zostały nam ostatnie sztuki charytatywnego kalendarza.

Obniżamy ceny, wielka WYPRZEDAŻ!

Duży kalendarz to darowizna w wysokości 20zł. Kupując kalendarz trójdzielny podarujesz pegasusowym koniom 10 złotych. Zbieramy na wielkie odrobaczanie, pasożytów pożegnanie 😀 Przed sezonem pastwiskowym musimy podać wszystkim koniom trójskładnikową pastę. Państwa Kopytkowych w Pegasusie liczne stado, potrzebujemy więc odrobaczenia na jakieś…40 ton koni (pastę dawkuję się wg. kilogramów). Odrobaczenie to niezwykle istotna profilaktyka, zapobiega wielu wtórnym schorzeniom, chudnięciu i nieprawidłowemu przyswajaniu paszy.

Na aukcji allegro możesz kupić wybrany kalendarz, wspomóc konie!

Fundacja Pegasus, kalendarz 2016 (klik)

****

Ratując jedno zwierzę nie zmienimy świata, ale dla tego zwierzęcia zmieni się cały świat!

Fundacja Pegasus od 14 lat ratuje konie przed katorżniczą pracą, zaniedbaniem i śmiercią. Pod skrzydłami Pegasusa schronienie znalazły także osły, koty i psy. Przez dwa fundacyjne ośrodki przeszło ponad trzysta zwierząt! Jedne zadomowiły się na wiele lat, inne były tylko przez chwilę. Wszystkie uratowane od koszmaru wielogodzinnego transportu do rzeźni, ocalone przed bezdomnością, każde wyniszczone i chore. Niekiedy walka toczy się tylko o kilka ostatnich chwil. Jednak są to dni w cieple, bez bólu i strachu.

Dlatego zawsze warto pomagać!

Fundacja jest organizacją non-profit i utrzymuje swoich podopiecznych wyłącznie z darowizn. Ponieważ większą radość daje dawanie, a nie przyjmowanie, przygotowaliśmy dla naszych potencjalnych darczyńców wyjątkowy Kalendarz!

Zapraszamy do wsparcia naszych zwierząt na aukcji allegro:

Fundacja Pegasus, kalendarz 2016 (klik)

KUPUJĄC PRZEDMIOT NA NASZYCH AUKCJACH WSPIERASZ RATOWANIE ZWIERZĄT!

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych FUNDACJI PEGASUS

 

Categories :

Languages »