fbpx

Pandora ciężko zachorowała

DSC_0680

Bez pomocy nie udźwigniemy ciężaru leczenia siwki. Tylko dokładna diagnostyka i odpowiednie leki pozwolą jej żyć bez bólu. Pandora zaufała ludziom, prosimy pomóżcie nam jej nie zwieźć.

Pandora przyjechała do Pegasus kilka lat temu. Początkowo nie pozwalała się dotykać, unikała kontaktu z człowiekiem. Czas, cierpliwość i troska sprawiły, że ponownie zaufała ludziom. Została pupilką wszystkich odwiedzających fundację dzieciaków – cierpliwa, przyjazna, piękna.

Niestety zaczęła mieć problemy z nogami, dwa lata temu przeszła pierwszą poważną operację. Zabieg się udał i po kilku tygodniach wróciła do swojego domu, do Musuł.  Udało się przywrócić jej radość życia, mogła znowu galopować ze stadem. Niestety kilka miesięcy temu problem powrócił. Przeszła szereg badań, farmakoterapię, kolejną operację. Kiedy wydawało się, że jest już dobrze i wróciła do ośrodka Pegasusa, nagle poważne zapalenie zaatakowało stawy i kości. Pandora musiała ponownie wyjechać do kliniki. Musimy pilnie wykonać rezonans magnetyczny, który pomoże ustalić przyczynę pogarszającego się stanu zdrowia klaczy oraz podać jej bardzo kosztowne leki.

Ocalmy jej życie!

Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2
02-796 Warszawa
Konto statutowe MBANK: 73 1140 2017 0000 4702 0490 3508
PANDORA SMS

Więcej informacji o zwierzęciu: Pandora (klik)

Regulamin pobierania tapet Fundacja Pegasus

Categories :

Languages »